Cap Cana

Feesten in Cap Cana

Afgesloten, rustig en luxe: grote residenties, de beste jachthaven in de regio en een basis voor weekenden rond een jachtdag.

Het korte antwoord

Cap Cana is het luxe, afgesloten deel van Punta Cana. Het past bij villaweekenden en jachtdagen vanuit de eigen jachthaven. Uitgaan in Bávaro vraagt een aparte rit; bevestig vervoer en reistijden voor jullie adres.

Cap Cana is een afgesloten woongebied met een eigen jachthaven, golfbanen en een heel andere sfeer dan Bávaro: rustiger, groener en duidelijk duurder.

Dit past wanneer de villa zelf de feestlocatie is en de groep een jachtdag wil zonder lange rit naar de steiger.

Geschikt voor

  • • Luxe villaweekenden en bijzondere verjaardagen
  • • Reizen rond jachtdagen vanuit Cap Cana
  • • Groepen die privacy en ruimte belangrijker vinden dan lopend uitgaan

Let op

  • • Een uitgaansavond vraagt vaak 25 tot 35 minuten rijden per richting; neem vervoer mee in de planning
  • • Grote residenties zijn doorgaans duurder dan vergelijkbare villa’s in Bávaro
  • • Complexregels kunnen bezoekersaantallen en muziektijden beperken

Cap Cana

De jachthaven

Veel privéjachten vertrekken uit Cap Cana. In de buurt verblijven kan de transfer verkorten; de exacte rit hangt af van villa en steiger.

Evenementresidenties

Grote villa’s met buitenruimte en personeelsvoorzieningen kunnen passen bij een grotere productie. Laat het concrete feest en geluid vooraf goedkeuren.

Restaurants

Restaurants bij de jachthaven kunnen groepsreserveringen ontvangen en vormen een rustig alternatief voor uitgaan in Bávaro.

Golf

Punta Espada en andere banen in de omgeving bieden mogelijke dagprogramma’s. Controleer beschikbaarheid, deelnamevoorwaarden en vervoer.

Veelgestelde vragen

Is Cap Cana de moeite waard voor een groep?

Als de villa en een jachtdag centraal staan, kan het goed passen. Willen jullie bijna elke avond naar clubs, dan is Bávaro vaak praktischer en voordeliger.

Mogen niet-verblijvende gasten een villa in Cap Cana bezoeken?

Toegang wordt door het complex geregeld. Bevestig toestemming, bezoekerslijsten, voertuiggegevens en registratietermijnen vooraf.

Hoe ver ligt Cap Cana van de luchthaven?

Ongeveer vijftien tot twintig minuten van PUJ, afhankelijk van het exacte adres en verkeer.

Gratis en vrijblijvend

Cap Cana — Punta Cana

Vertel ons je reisdata, groepsgrootte en wensen. We antwoorden per e-mail; contact via WhatsApp is optioneel.

Ontdek bijpassende ervaringen

Plan mijn feest

Deel je reisdata, groepsgrootte en belangrijkste wensen voor een voorstel op maat.